Fudbal

TUR: Aleksićeva majstorija srušila veliki Fener!

Isključen Jevtović! Mičel Donald odigrao poslednjih 25 minuta u pobedi nad velikanom.

0

HOL: Ništa, ništa i onda - Tadić! PSV dobio u 90'!

Srpski reprezentativac doneo trijumf Ajaksu na gostovanju Venlu – 1:0.

0

0

POR: Benfika lako, Nani se igrao sa Setubalom!

Benfika lagano protiv Boaviste, Orlovi gledaju ka Solunu.  Golovima Fereire i Picija lisabonski velikan osvojio tri boda.

0

BEL: Standard konačno zapucao iz svih oružja!

Lokeren slomljen u finišu utakmice.

0

RUS: Konačno i Armejci dobiše! Spartaku derbi!

Spartak je defanzivno perfektan: Za ostalo se brine Ze Luis! Moskovljani slavili na gostovanju Krasnodaru – 1:0.  CSKA savladao Arsenal iz Tule za prvenac u Premijer ligi.

0

Čempionšip: Ludakova četa gazi redom!

VBA na sedmom nebu, Midlzbro ne greši u gostima! Lids Junajted u drugom poluvremenu slomio otpor Roterama.

0

ŠPA: Čarobnjak je to! Mesi za prvu "trojku" Barse!

Još jedan lep jubilej sjajnog Argentinca, koji je lukavim potezom doneo pobedu svom timu.  Hiljadu golova kasnije - Lionel Mesi i dalje surovo gospodari španskim fudbalom! Argentinac nastavlja da pomera istorijske granice u klubu sa Nou Kampa.

0

Prva liga RS: Borac “iz dvojke u keca”!

Tekstilac iz Dervente vodio na poluvremenu u Banjaluci, ali je Borac golom mladog Danilovića stigao do preokreta.

1

SLS: Ovusu i Kajević odveli Čuku na drugo mjesto!

"Brđani" jedini uz vodeću Crvenu zvezdu bez poraza u dosadašnjem toku prvenstva.  Prva pobeda Voše, Dinamo i Zemun još čekaju.  Odigrane još tri utakmice 5. kola Superlige.

0

ITA: Juve i Ronaldo umalo "namagarčeni"!

Anćeloti nikad ne gubi na debiju! Trijumfalan povratak Karla Anćelotija u italijanski fudbal nakon devet godina.  Šampion Italije u sudijskoj nadoknadi stigao do pobjede protiv Kjeva na debiju Kristijana Ronalda u Seriji A.

0

FRA - Šou: Gengan je vodio 1:0 kada je Mbape ušao u igru!

U prvom nastupu od finala Svetskog prvenstva u Rusiji, i to tek od početka drugog poluvremena, Kilijan Mbape nagovestio je šta ćemo gledati ove sezone.  Zbog ovoga je došao: Bufon jednim čudom ublažio nalete Gengana, a onda je ušao Mbape. . . ! Iskusni čuvar mreže sprečio ubedljivije vođstvo Gengana u prvih 45 minuta, posle čega je sve došlo na svoje mesto.

0

Kup: Četvrtoligaš izbacio branioca trofeja!

Ajntraht očajno počeo novu sezonu. Minimalci Bajerna, Volfsburga i Leverkuzena protiv niželigaša.

0

Salcburg stiže u Beograd sa 7/7, Prevljak raspucan!

Rival Crvene zvezde u poslednjem kolu kvalifikacija za Ligu šampiona siguran u domaćem prvenstvu.  Salcburg deluje nepobedivo: Još jedna u nizu, 27 šuteva ka golu, majstorije mladog Bosanca! Hartberg nije imao šanse na Red Bul Areni – 2:0.

0

PL: Londonski derbiji Čelsiju i Totenhemu! I još...

Vatromet u derbiju: Džoker Azar i pobeda Čelsija! Odbrane su "pucale", napadači zabavljali navijače, a Belgijanac je ušao sa klupe i uradio šta se od njega i očekivalo.  Mitar dao gol na Vembliju, Totenhem odgovorio! Srpski centarfor postigao prvi pogodak u Premijer ligi za Fulam. Domaćin je odmah krenuo snažno u napad i pokazao da je ipak dosta bolji od Jokanovićevog tima.  Penal u 95. minutu, a Njukasl odabrao pogrešnog! Kardif, povratnik u Premijer ligu, osvojio je prvi bod u najjačoj ligi. Njukasl je imao veliku šansu u dubokoj nadoknadi, ali i veoma lošeg Kenedija. Heroj je golman Velšana.

0

PL BiH: Krupa sigurna, dva penala za treće mjesto Radnika!

Krupa deklasirala GOŠK (3:0), Radnik je gubio pa preokrenuo u Bijeljini protiv Mladosti (3:1), dok je Zvijezda 09 poražena u Zenici od Čelika (2:0).

0

DOGOVORENO: Zvezda prodala Radonjića!

Još dvomeč protiv Salcburga i mladi fudbaler napušta crveno-bijele.  Zvezda ugovorila transfer decenije: Olimpik daje za Radonjića 12. 000. 000 i bonuse! Stvarno odličan posao rukovodstva sa Marakane.

0

Murinjo: Nikad nisam bio srećniji sa Pogbom!

Menadžer Mančester junajteda Žoze Murinjo demantovao je pisanja medija da je u sukobu sa Polom Pogbom.

0

TUR: Rodaljega spakovao dva komada za oproštaj!

Klub sa Crnog mora savladao Sivas za prvenac u Superligi.

0

ŠPA: Nula u Đironi, Levante šokirao Betis!

Dosadno su počeli Primeru, brzo će im biti zabavno.  Meč koji je bio uvod u novu sezonu La Lige završen je rezultatom koji gledaoci najmanje vole.  Valjadolid nije birao sredstva: Nula na otvaranju Primere! Ispromašiovao se Kristijan Stuani.

0

Bordo suspendovao Pojeta na nedjelju dana!

Uprava fudbalskog kluba Bordo suspendovala je trenera Gustava Pojeta na nedelju dana, posle kritika upućenih rukovodstvu zbog prodaje glavnog napadača.

0

FRA: Neočekivani poraz Liona od Remsa!

Fudbaleri Liona poraženi od Remsa sa 1:0, u drugom kolu Lige 1.  Udar na visoke ambicije: Čavarija bacio Lion na kolena, Rems na vrhu Lige 1! Polovina zasluga za pogodak Pabla Čavarije u 32. minutu ide na adresu levog beka Remsa Konana N'Klomanda, koji je sjajnim driblingom izbacio iz igre Bertranda Traorea, a onda i fantastično centrirao - 1:0.

0

BEL: Anderleht nastavio teror!

Santini nije dao gol, a Vraneš pocrveneo! Najtrofejniji belgijski klub zadržao perfektan učinak u šampionatu.

0

HOL: Englez srušio Groningen!

Viljem Drugi golom Kroulija slavio na stadionu Ponosa severa.

0

Real "presjekao" i tužio Inter!

Madriđani su najpre sačuvali svog najboljeg igrača, a onda su doneli drastičnu odluku.

0

Udinezeov „bingo“ posljednjeg dana pijace!

Lukaš Teodorčik za 7. 000. 000 evra! Poljski napadač stigao na Friuli.

0

RUS: Orenburg okrenuo u Mahačkali i stigao Zenit!

Anži na svom stadionu poražen sa 1:3, a gost se dokopao, makar na kratko, podele prvog mesta na tabeli Rusije 1.

0

Juventus uzeo Markovića - svi detalji!

Kakav posao za kraj prelaznog roka! Pozajmica, pa obavezan otkup ugovora u leto 2019. godine.

0

Frka o kojoj priča Francuska: "Ubijaju me s leđa!"

Turbulentna 24 časa u Bordou glavna su tema svih medija u toj zemlji. Trener se pobunio, uprava reagovala, igrači digli glas.

0

FIFA kaznila Atletiko sa 52.5000 franaka zbog "menadžera"!

Međunarodna fudbalska federacija (FIFA) kaznila je Atletiko Madrid sa 52. 500 švajcarskih franaka zbog uticaja treće strane u transferu jednog igrača.

0

Zvanično: Napoli ponovo ima ozbiljnog golmana!

David Ospina na jednogodišnjoj pozajmici.

0

Priča: Pozovi Švajcarca da ti riješi problem...

Kako je i zašto advokat iz Berna, Tomas Grin postao prvi čovek ukrajinske Premijer lige koja polako, ali sigurno gubi snagu koju je imala do 2014. i sukoba sa Rusijom?

0

Prevara dana na Apeninima!

Zaza dogovorio sve sa Sampdorijom, pa potpisao za Torino! Bikovi će za jednogodišnji zajam izdvojiti 2. 000. 000 evra, a potom na kraju sezone platiti još 12. 000. 000!

0

Žervinjo se vratio u Seriju A!

Krilni fudbaler Žervinjo novi je igrač Parme, saopštio je klub iz Serije A.

0

Poruka Milana, za kraj: Nismo ni pričali o Sergeju!

Sa San Sira su se oglasili pred istek prelaznog roka.

0

Najbolji štoper kog je dovela ova uprava Partizana!

Ćelavi, Ćelavi. . . ! Nemanja Miletić kao multipraktik. . .

0

Trener Salcburga želi pun stadion ''Rajko Mitić''!

Utakmica za duhove, neće nam to prijati! „I za nas i za njih je veliki hendikep što neće biti publike“, poručio je nemački stručnjak.

1

Gore je nego što se mislilo!

De Brujne u autu tri meseca! Mančester Siti zvanično ostao bez najboljeg fudbalera!

0

Bura u Bordou: Pojet smijenjen zbog dugačkog jezika!

Igrači odbili da treniraju! Niko ne zna kako se afera biti završena.

0

Janković je kao nov! I iskren je: Vrijeme je da odem!

Sa krilnim vezistom Partizana pričali smo o mogućnosti da napusti Humsku, eventualnom ostanku, dvomeču sa Dancima, preporodu pod palicom Zorana Mirkovića. . .

0

Valensija odstranila višak - Zaza u Sampdoriji!

Za 14. 000. 000! Italijan se vraća kući posle epizode na Mestalji.

0

Sve za LŠ: Stojiljkoviću polomljen nos!

Protiv Salcburga sa maskom! „Sve ću da učinim da ne izostanem sa tog meča“, kaže Zvezdin napadač.