"Možda je moglo da bude bolje, bilo je raznih razloga, nisam bio strpljiv, povrede su mi otežale. . . Ali, bez toga ne bih bio u Zvezdi!", kazao je Marko Marin pred povratak na njemačko tlo.

Ronaldo zaplakao pred kamerama. . . ! Proslavljeni fudbaler zaplakao tokom intervjua, pogledajte i zašto?!

Mandžukić kod Jokanovića!

Od vernog vojnika do Juventusovog noža u leđa! Hrvat oteran na Bliski istok za iste pare koje je imao u Italiji.

0

Holanđani su hladni, niko da te zove na kafu, plati piće!

Brežančić pikirao slabu tačku AZ-a: Ne interesuje ih odbrana! Bili su bolji kad sam ja igrao tamo. . .  „Holanđani nisu ništa posebno“, uverava levi bek Partizana pred početak Lige Evrope. Povratnik u Partizan Rajko Brežančić je igrao pre tri godine za AZ Alkmar. Evo šta kaže o predstojećem duelu u Ligi Evrope i kakav je život i fudbal u Holandiji.

0

Omiljene "mušterije" pljačkaša u Španiji - fudbaleri Barse!

Ironija je u tome da Samuel Umtiti nije ni igrao, nego gledao sa tribina svoje saigrače. . .

0

LŠ: Degenekovo poređenje...

PSŽ ne može u istu „grupu“ sa Bajernom, u Evropi skoro ništa nije osvojio.  Reprezentativac Australije uoči utakmice u Minhenu.

0

Vučelić: Ništa protiv Zvezde, već protiv sudija!

Prvi čovek Partizana iznerviran dešavanjima tokom vikenda. . .

0

LŠ: PSŽ bez Nejmara i Mbapea na Real!

Madriđani favoriti u Parizu. . .

0

Divno: Igrači Bolonje došli Mihi ispod prozora bolnice!

I pevali! "Miha, Mihaaaa", skandirali su igrači Bolonje koje je prethodno Siniša Mihajlović iz bolničke postelje motivisao da dođu do pobede protiv Breše, kada su gubili 3:1.

0

LŠ: Za ovo su se u Zvezdi spremali čitavo ljeto!

Sezona može da počne! Crveno-beli pred najtežim izazovom ove sezone.

0

Navijači Hajduka skandirali "Ubij Srbina" u Rijeci!

Navijači splitskog Hajduka uzvikivali su na fudbalskoj utakmici u Rijeci - 1:1 (1:0) "Ubij Srbina", a na ogradu tribina su okačili veliki transparent sa natpisom "Neprijatelj broj jedan".

1

Inđija neće da ''talasa'' nakon Zvezde i penala!

Inđija posle Zvezde: Nas ne zanimaju penali, time nek se bavi FSS! "Mi smo mali, skroman, pošten klub koji želi da se bori za svaki bod", dodao je trener Inđije posle poraza od Zvezde.

0

POR: Igralo se do 95, a Porto pobijedio u 98. minutu!

Novi kiks Sportinga! Zmajevi sami sebi zakomplikovali život!

0

PL BiH - Ubiparip utišao Široki Brijeg: Tuzla siti je lider!

Napadač Tuzle siti Vojo Ubiparip je sa dva nova pogotka donio gostujuću pobjedu u Širokom Brijegu (1:3), dok je Sarajevo slavilo na "Koševu" protiv Zvijezde 09 - 2:0 (1:0).

0

FRA: Rajković na krivoj nozi, ludnica u Sent Etjenu!

VAR kidao živce! Nant vezao treću pobedu, Tuluz prokockao pobedu.  Turbo derbi u Kneževini pripao Marselju, Monako je mašina za rasipanje bodova! Ekipa Andrea Viljasa Boasa u sjajnom meču slavila sa 4:3.

0

TUR: Malatiji prijala pauza!

Donald pogodio u rafalu protiv Ankaragučua! Holanđanin svoju kvalitetnu partiju krunisao pogotkom u 82. minutu - 4:0.

0

BL: Šalke silovit, Hofenhajm više nije ''onaj'' tim!

Faktor trener, Hofenhajm bez Nagelsmana nije isti tim! Ubedljiv poraz od Frajburga kod kuće - 0:3.  Nastasić s klupe gledao "petardu" Šalkea! Paderborn je vodio protiv Šalkea, u čijem sastavu nije bilo Matije Nastasića, ali su gosti iz Gelzenkirhena uspjeli da stignu do ubjedljivog trijumfa - 1:5 (1:1) u četvrtom kolu Bundeslige.  Petarda Šalkea! Proradili su. . .  Paderborn deklasiran.

0

"Siniša Mihajlović je bjesnio na poluvremenu!"

Fantastičnim preokretom u Breši, Bolonja je nadoknadila 3:1 na poluvremenu i stigla do pobjede rezultatom 3:4 u trećem kolu Serije A.

0

RUS: Armejci promašili penal, pa dočekali pobjedu!

Bistrović i Magnuson pogodili za tri boda.  CSKA iz Moskve došao do trijumfa pred sam kraj susreta.  Goleada u Krasnodaru: Šest pogodaka i pobeda domaćina za povratak na čelo tabele! Tim iz Samare promašio i penal na kraju prvog poluvremena.

0

PL: Everton baš ne voli gostovanja!

Vilson čuva Bornmut! Ekipa Edija Haua ubedljivo savladala goste iz Liverpula i tako stigli do druge ligaške pobede u novoj sezoni.  Evertonove boljke na gostovanjima: Karamele i dalje bez pobede na jugu Engleske! Karamele ostaju samo sa trijumfom u FA kupu od pre par godina na gostovanjima Bornmutu.  Odbrana će koštati Arsenal - Votfordu "slađi" bod, a mogli su i više! "Tobdžije" ispustile veliku prednost na gostovanju, greške štopera još jednom su bile kobne po njih. Nakon smene trenera, naziru se bolji dani za domaće. . .

0

BEL: Anderleht ponovo kiksnuo!

Gubio, stigao i na kraju - izgubio (1:2).

0

HOL: Procvjetalo cvijeće i u Roterdamu!

Fajenord savladao Den Hag na De Kajpu.

0

Real u novom problemu!

Ramos povrijeđen pred PSŽ! Madriđani u problemima, u veliki derbi ulaze bez "stuba odbrane"?

0

ŠPA: Đordan kao rukom za Sevilju na vrhu tabele!

Đordan kao rukom sa tačno 22 metra za skok na vrh tabele! Sevilja lider Primere posle četiri kola! Selta ne može sa 9 igrača, novajlija prati Barsu! Ekipa iz Viga pretrpjela poraz pred svojim navijačima i ostala u donjem dijelu tabele.  Penali, VAR, crveni kartoni - Betis sa dva igrača manje do stigao do boda! Izuzetno zanimljiv susret spustio je zavesu na četvrto kolo španske La Lige. . .

0

ITA: Miha iz bolnice "zaslužan" za preokret Bolonje!

Trener Bolonje Siniša Mihajlović je pred Brešu poručio fudbalerima da igraju kao da im je ovo posljednji meč, što je rezultiralo povratkom poslije minusa od dva gola (3:4). Nenad Tomović skrivio penal, pa asistirao u preokretu SPAL-a 2:1.  Vatrometi u Breši i Parmi, slom Lacija u 92'! Bolonja napravila čudo, proradio Kaljari! Uzbudljivo popodne na Čizmi. . .  Milan se mučio, dok igrač Verone nije igrao rukom! Čitav meč odigrao je Darko Lazović, ali nije uspio da donese makar bod svojoj ekipi. . .

0

Vučelić: Sramno, sramnije, SUPERLIGA!

Partizan ne namešta, igramo fudbal! Predsednik FK Partizan Milorad Vučelić podigao glas posle teško razumljivih sudijskih grešaka u korist Crvene zvezde i drugim anomalijama u Superligi. "Partizan neće da namešta utakmice i šuruje sa sudijama", kaže on.

1

Iznenađenje iz Torina - Mandžukić odlazi u Katar?

Svjestan da za njega neće biti puno prilika u Torinu, napadač je odlučio da "ozbiljan“ fudbal zamijeni onim za veliki novac. . .

0

Čempionšip: Šta se događa sa Hadersfildom?!

Lids proradio u finišu! Pobede gostiju u Čempionšipu. . .

0

LŠ: Bajern bez univerzalca na Zvezdu!

David Alaba će propustiti meč između šampiona Nemačke i Srbije u prvom kolu Lige šampiona.

0

Cvajta: Živ je Bohum, umro nije!

Od 0:2 do 2:2 u poslednjih desetak minuta!

0

Srećan rođendan! Dejo: Najljepši ples Genija...

Ovog 15. septembra legendarni fudbaler Crvene zvezde i Jugoslavije slavi 53. rođendan. Zato se prisećamo utakmice koja je obeležila njegovu karijeru i pokazala čitavoj Evropi o kakvom se geniju zapravo radi.

0

ITA: Kad Duvan dune i vatru sune...!

Duel rođaka, Duvan nadmudrio Kristijana! Pobjeda Atalante u Đenovi u 95. minutu, pred premijerni meč u Ligi šampiona protiv Dinama u Zagrebu.  Pobeda Atalante golom u 95. minutu - 2:1.

0

Sale kapiten postao - Sale selektor!

Legenda Partizana brzo promenio funkciju u Fudbalskom savezu Srbije.

0

ŠPA: Espanjol do preokreta za dva minuta!

Tim iz Barselone preživeo gostovanje na Ipurui.  Espanjol blickrigom osvojio Eibar, Dmitrović nemoćan.  Katalonski klub brzopoteznim preokretom u drugom poluvremenu stigao do prve pobede u Primeri.

0

Lazar Marković u Partizanu, II dio...

Vrhunski je igrač, biće vođa ekipe! Posle 14 pogodaka u periodu od 2011. do 2013, brzonogi napadač nastavio je da trese mreže u crno-belom dresu i najavio još jači Partizan u nastavku sezone.

0

Vanredni press u Vojvodini: Lalatović je vrijeđan!

Sportski direktor tvrdi da je ometan signal TV Arenasport i da zbog toga nije bilo prenosa prvih pola sata, kao i da trener ekipe nije pretio sudijama: "Bio je pored mene, kategorički tvrdim", rekao je Lazetić.