Tenis

Đoković: (Ne)uspjeh u Kvinsu!

Srpski teniser nije osvojio pehar u Kvinsu, ali je prikazao odlične partije i visok nivo igre što je pozitivno i ohrabrujuće pred start Vimbldona.

0

Đoković: Težak poraz!

Ali forma je došla u pravom trenutku! Novak Đoković, najbolji srpski teniser, rekao je posle poraza od Marina Čilića u finalu Kvinsa da na meč mora da gleda sa pozitivne strane.

1

1

Novak opet posrnuo, Čiliću titula u Kvinsu!

Hrvatski teniser Marin Čilić savladao je Novaka Đokovića u finalu Kvinsa posle tri odigrana seta, preokreta i velike 'maratonske' borbe.  Novak propustio šansu, čekanje se nastavlja. . .  Najbolji srpski teniser imao meč loptu, ali je u finalu turnira u londonskom "Kvins klubu" izgubio u tri seta od Marina Čilića.  Novak od sjaja do očaja, Čilić mu oteo pehar iz ruku! Srpski as ponovo bez dovoljno sreće, koncentracije i energije. . .

3

Ćorić srušio Federera za titiulu u Haleu!

Hrvatski teniser Borna Ćorić pobedio je prvog tenisera sveta Rodžera Federera u finalu turnira u Haleu.  Senzacija! Ćorić slomio Federera i skinuo ga s vrha ATP liste! Hrvat osvojio Hale!

0

Noletovo 99. ATP finale - protiv Čilića za prvi trofej u 2018.

Novak Đoković će se u nedelju boriti za svoju prvu titulu još od 1. jula prošle godine, kada je u finalu Istborna bio bolji od Gaela Monfisa.

0

Novak u borbi za titulu poslije godinu dana!

Novak Đoković, najbolji srpski teniser, savladao je Žeremija Šardija posle dva odigrana seta i plasirao se u finale turnira u Kvinsu.

1

Ćorić protiv Federera u finalu Halea!

Federer na korak od 10. titule u Haleu! Švajcarski teniser Rodžer Federer plasirao se u finale turnira u Haleu, pošto je u polufinalu pobedio Amerikanca Denisa Kudlu sa 7:6(1), 7:5.  Hrvatski teniser Borna Ćorić plasirao se u finale turnira u Haleu, pošto je mu je Španac Roberto Bautista Agut predao meč polufinala.

0

Mari prihvatio poziv Istborna!

Britanski teniser Endi Mari prihvatio je specijalnu pozivnicu organizatora za turnir u Istbornu, saopštili su organizatori.

0

Čilić protiv Kirjosa u polufinalu Kvinsa!

Hrvatski teniser Marin Čilić plasirao se u polufinale turnira u Kvinsu, pošto je u četvrtfinalu pobedio Amerikanca Sema Kverija sa 7:6(3), 6:2.

0

Lijep jubilej - Đoković ostvario 800. pobjedu u karijeri!

Novak Đoković, nekada najbolji teniser sveta, trijumfom nad Andreom Manarinom u četvrtini finala Kvinsa, ostvario je 800. pobedu u karijeri.

1

Kvins: Nole u polufinalu!

Đoković se probudio i 'uništio' Manarina za polufinale! Novak Đoković, najbolji srpski teniser, slavio je u četvrtfinalnom duelu Kvinsa protiv Adrijana Manarina bez izgubljenog seta i plasirao se u polufinale.  Novak završio na vreme da gleda "orlove".  Najbolji srpski teniser u polufinalu Kvinsa.

0

Federer u polufinalu Halea!

Švajcarski teniser Rodžer Federer plasirao se u polufinale turnira u Haleu, pošto je u četvrtfinalu pobedio Australijanca Metjua Ebdena sa 7:6(2), 7:5.

0

Nije dobro: Krajinović produžio bolovanje!

Drugi reket Srbije otkazao je nastup na turniru u Istbornu sledeće nedelje, pa je veliko pitanje da li će zaigrati ove sezone na Vimbldonu.

0

Hale: Federer spasao dvije meč lopte za četvrtfinale!

Najbolji teniser sveta Rodžer Federer bio je na ivici elminacije sa turnira u Haleu, ali je uspeo da pobedi.

0

Kvins: Novak preslišao Dimitrova!

Kad igra kako zna, nema mu ravnog! Najbolji srpski teniser Novak Đoković plasirao se u četvrtfinale ATP turnira u Kvinsu sigurnom pobedom nad Grigorom Dimitrovim.  Novak kao munja! Novak Đoković za svega sat vremena i sedam minuta pobedio Grigora Dimitrova na turniru u Kvinsu.

0

Lejton Hjuit igra na Vimbldonu!

Australijski teniser Lejton Hjuit dobio je specijalnu pozivnicu za učešće na Vimbldonu, na kome će se u dublu takmičiti sa Aleksom Boltom.

0

Sa Nikom Kirjosom je uvek zabavno.

0

Mari blizu čudne odluke: Neće na Vimbldon?!

Škot se vratio tenisu posle godinu dana, ali bi opet mogao na kraću pauzu.

0

''Srbija - Švajcarska uz kokice s Stanom!''

Kad već Rodžer nije tu! Novak Đoković, najbolji srpski teniser, kaže da će zajedno sa Stenom Vavrinkom gledati meč Srbije i Švajcarske na Svetskom prvenstvu.

0

Mari po povratku: Nisam siguran još, ne znam za Vimbldon!

Endi Mari, britanski teniser, rekao je da ne zna šta činiti dalje i da li će igrati na Vimbldonu, posle eliminacije u Kvinsu.

0

Hale: Ćorić ''počistio'' s terena Zvereva!

Borna Ćorić pobedio je Aleksandra Zvereva sa 6:1, 6:4, u prvom kolu turnira u Haleu.

0

Dimitrov: Nole, prije ili kasnije, cilj je pobjeda!

Bugarin je gledao meč Đokovića i Milmana u Kvinsu, ali ne oseća nikakav poseban pritisak pred duel sa bivšim brojem jedan. "To će biti meč kao i svaki drugi", poručuje.

0

Kvins: Mari se vratio poslije 342 dana, ali...

Mari se vratio, ali bez snage u maratonu s Kirjosom! Endi Mari, nekada najbolji teniser sveta, poražen je od Nika Kirjosa u tri seta, u povratku na teren posle pauze od skoro godinu dana.  Britanski teniser zaigrao prvi meč posle Vimbldona prošle godine, ali nije uspeo da slavi pred publikom u Londonu.

0

Federer nastavio sa pobjedama na travi!

Rodžer Federer, prvi teniser sveta, pobedio je Aljaža Bedenea sa 2-0 u setovima (6:3, 6:4), u prvom kolu turnira u Haleu.

0

Novakov furiozan početak sezone na travi!

Novak Đoković, najbolji srpski teniser, startovao je pobedom na turniru u Kvinsu, pošto je sa 2-0 u setovima savladao Džona Milmana.  Novak utabao travu, sad ga čeka Dimitrov.  Novak Đoković odlično je otvorio sezonu na travi na turniru u Kvinsu.

1

Bugarin izbacio Džumhura, čeka Novaka u Kvinsu!

Prvi reket Bosne i Hercegovine Damir Džumhur eliminisan je na startu turnira u londonskom Kvinsu.

0

Vavrinka i Čilić sigurni na startu Kvinsa!

Žil Miler se namučio protiv tinejdžera iz Kanade.

0

Nadrljao zbog POTPISA!

Ono kad misliš da imaš diplomatski imunitet, ali si zaboravio da se potpišeš. . .  Beker nema diplomatski imunitet, tvrde u Africi! Ministar spoljnih poslova Centralnoafričke republike rekao je da bivši nemački teniser Boris Beker nema diplomatski imunitet.

0

Agasi: Nadal i Federer prijatelji? Ma, dajte…!

Nekadašnji prvi reket sveta i trener Novaka Đokovića smatra da nema druženja među profesionalnim igračima.

0

Aleksandra: ''Pustila sam vodu'', pa osvojila titulu!

Srpska teniserka objasnila kako je neprijatan razgovor sa trenerom imao uticaja na finalni meč u Hertogenbošu i kako je posle kiksa u Guangžuu 2017. ispravila grešku. . .

0

WTA: Krunićeva najbolja u karijeri!

Aleksandra Krunić stigla je do najboljeg plasmana na WTA listi.

0

ATP lista: Federer na tronu, Lajović nikad bolji!

Nova ATP lista donela je promene.

0

Kvins: Nole protiv Milmana - prvi put!

Srpski teniser saznao je ime protivnika u prvom kolu Kvinsa.

0

Federer u Štutgartu osvojio 98. titulu u karijeri!

Rodžer Federer povratak na prvo mesto ATP liste ukrasio je 98. titulom u karijeri.

0

Bravo! Krunićevoj prva titula u karijeri!

Srpska teniserka Aleksandra Krunić osvojila je danas turnir u holandskom Hertogenbošu.  "Prvenac" Krunićeve u Hertogenbošu! Srpska teniserka osvojila prvi WTA turnir u karijeri.

1

Novak je tad bio bolji od Rodžera!

"Federer zaslužio titule u 2014. i 2015, ali Novak je bio bolji!" Stefan Edberg rekao je da je Rodžer Federer zaslužio da osvoji neki Grend slem u 2014. i 2015. godini, ali je Novak Đoković bio bolji.

0

Federer: Lijepo je to prvo mjesto, ali pehar..

Švajcarski teniser Rodžer Federer rekao je da mu je u ovom trenutku prioritet titula u Štutgartu, a ne promene na ATP listi.

0

Federer je ponovo prvi teniser svijeta!

Rodžer Federe plasirao se u finale ATP turnira u Štutgartu pobedom nad Nikom Kirjosom i ponovo se vratio na prvo mesto ATP liste.

0

''Paklen'' žrijeb za Novaka u Kvinsu!

Novak Đoković, najbolji srpski teniser, u prvom kolu turnira u Kvinsu igraće protiv kvalifikanta.

0

Lijepa vijest: Marej igra u Kvinsu!

Britanac se vraća na teren posle gotovo godinu dana pauze.  Mari se vraća u Kvinsu – u prvom kolu na Kirjosa! Britanski teniser Endi Mari vratiće se na teren posle gotovo godinu dana pauze zbog povrede na turniru u Kvinsu, potvrdili su danas organizatori.