Rud: Kirjos je idiot! Nik: Reci mi to u lice!

Nik Kirjos je započeo novi rat sa jednim teniskim kolegom, a ovoga puta nije u pitanju Novak Đoković.

Đoković: Radujem se tome! Andrea Gaudenci, bivši italijanski teniser, biće novi predsednik Asocijacije teniski profesionalaca (ATP), objavljeno je danas na sajtu te organizacije.

Karikatura koja je razbesnela Đokovićeve navijače!

I prave teniske fanove. . .  ATP je pokušao na zabavan način da predstavi predstojeću smenu na prvom mestu na svetskoj rang listi, ali je veliko pitanje da li je preterao u tome. . . ?

0

Bazel: Đere uzeo samo pet gemova protiv Krajinovića!

Filip ide na Fonjinija.  Krajinović rutinski protiv Đerea na startu Bazela! Filip Krajinović plasirao se u osminu finala turnira u Bazelu, pošto je u "srpskom derbiju" bio bolji od Lasla Đerea 6:1, 6:4.

0

Drago mi je da je Endi opet zdrav!

Lepo je što pobeđuje! Devetostruki šampion turnira u Bazelu, Rodžer Federer, kaže da je impresioniran povratkom Endija Marija na teniski teren.

0

Bazel: I Lajović ispao u 1. kolu!

Srpski teniser Dušan Lajović nije uspeo da se plasira u osminu finala turnira u Bazelu, pošto je izgubio od 49. igrača sveta Radua Albota sa 2:1 (6:2, 3:6, 4:6).  Lajović stopama Kecmanovića: Neće igrati sa Federerom u Bazelu! Srpski teniser poražen je na startu turnira u Švajcarskoj.  Federer dočekao Albota umesto Lajovića! Drugi reket Srbije nastavlja sa slabim partijama.

0

Federer ne razmišlja o penziji!

U 2020. i Olimpijske igre i Rolan Garos. . .  Švajcarac već kroji takmičarski kalendar za sledeću sezonu, za koji se već sada može reći da će biti "krcat"!

0

Hjuit popustio, Kirjos u DK timu Australije!

Selektor Dejvis kup tima Australije Lejton Hjuit pozvao je u nacionalni tim Nika Kirjosa.

0

Ne kopiram Novaka, uvijek sam se krstio poslije mečeva!

Mladi ruski teniser Andrej Rubljev poručio je posle trijumfa na Kupu Kremlja da nema nameru da kopira pojedine poteze Novaka Đokovića.

0

Ako sjedim kod kuće, onda pravim djecu!

Endi Mari se našalio na svoj i račun i objasnio zašto će se naigrati tenisa. . .

0

Džumhur nemoćan u Beču protiv Dimitrova!

Dimitrov je ipak preveliki zalogaj za Sarajliju! Kraj već na startu za najboljeg bh. tenisera.

0

Bazel: Kraj za Kecmanovića na startu!

Srpski teniser Miomir Kecmanović završio je učešće na turniru u Bazelu, pošto je izgubio u prvom kolu od Nemca Jana-Lenarda Štrufa u dva seta, 4:6 i 2:6.  Kecmanović odmah ispao, Federer pleše na domaćem terenu! Štruf lako protiv srpskog tenisera - 2:0.

0

Njemački Srbin napustio francusku Srpkinju!

Bajin napustio i Mladenovićevu – Francuskinja bez trenera! Francuska teniserka srpskog porekla Kristina Mladenović u finišu sezone ostala je bez trenera.

0

Mari u Dejvis kup timu Britanije nakon tri godine!

Selektor Dejvis kup tima Velike Britanije Leon Smit pozvao je u reprezentaciju Endija Marija, prvi put posle 2016. godine.

0

Federer: Želim da učim djecu u Rafinoj akademiji!

Rodžer Federer još ne planira odlazak u penziju ali je novinarima otkrio čime želi da se bavi.

1

Mari u suzama...!

Titula znači mnogo, poslednjih nekoliko godina bilo je jako teško. . .  Britanac Endi Mari emotivno je proživeo trenutak osvajanja trofeja u Antverpenu.

0

Šapovalov zaprijetio trojici najvećih!

Skinućemo vas s vrha! Mladi lavovi počeli da ujedaju! Šapovalov: Samo strpljivo, momci, bliži se kraj "velike trojke"! Šampion turnira u Stokholmu, Kanađanin Denis Šapovalov smatra da se polako bliži dan kada će mladi igrači svrgnuti sa trona članove takozvane "velike trojke".

0

Srbija u najjačem sastavu za finale Dejvis kupa!

Nole, vodi nas do titule! "Ne sumnjam da imamo kvalitet da iznenadimo svaku reprezentaciju", poručio je srpski selektor Nenad Zimonjić.  Zlatna generacija poslednji put na okupu: Zimonjić saopštio spisak za Dejvis kup. . .  Osim Đokovića na finale u Madridu (18-24. novembar) putuju Lajović, Krajinović, Troicki i Tipsarević!

0

Srbin vraća Kim Klajsters u igru!

Saša Bajin će biti trener čuvene Belgijanke koja je najavila povratak na WTA tur na početku naredne sezone.

0

ATP - Novak 274...!

Bez promena u Top 5, povratak Krajinovića u Top 50, Tipsarevićev skok od 32 pozicije.  "Sveža" ATP lista: Novak i dalje miruje na vrhu, bravo za Filipa! S druge strane WTA lista je poražavajuća za Srpkinje. . .

0

Endi Mari zaplakao poslije velike pobjede!

Bile su ovo teške godine! Britanac blistao od sreće posle trijumfa u Belgiji. Predugo je čekao taj uspeh. . .

0

Ostapenko osvojila titulu poslije dvije godine!

Letonska teniserka Jelena Ostapenko osvojila je titulu na turniru u Luksemburgu, pošto je u finalu pobedila Juliju Gerges iz Nemačke posle dva seta, 6:4, 6:1.

0

Moskva: Poklon za rođendan Rubljeva - titula!

Rođendanski poklon samom sebi, Rubljev pobednik Kupa Kremlja!

0

Benčić osvojila turnir u Moskvi!

Švajcarska teniserka Belinda Benčić osvojila je titulu na turniru u Moskvi, pošto je pobedila Anastasiju Pavljučenkovu posle tri seta, 3:6, 6:1, 6:1.

0

Uspio je: Endi osvojio titulu nakon 960 mračnih dana!

Na primeru velikog šampiona iz Škotske možemo da naučimo važnu lekciju: Nikada ne odustajte! Povratak za priču – Mari osvojio trofej posle 960 dana! Punih 960 dana je prošlo otkako je Endi Mari osvojio titulu. Posle dve i po godine, Britanac je konačno uspeo, pobedio je Stana Vavrinku u finalu Antverpena.

0

Šapovalov presrećan, Krajinović se nada tituli nekad!

Šapovalov: Veliki korak za mene! Filip: Nadam se tituli jednog dana! Srpski teniser Filip Krajinović nije uspeo u trećem finalu u karijeri da dođe do ATP titule.

0

Federeru nije bilo lako da to preboli!

Ali je ovde došao da trijumfuje! Bivši švajcarski teniser Klaudio Mecadri je govorio o Rodžeru Federeru pred turnir u Bazelu.

0

''Najbolji trenutak u karijeri? Titula u Dejvis kupu!''

Kada je Viktor pobedio Ljodru i Srbija osvojila Dejvis kup! Proslavljeni srpski teniser Janko Tipsarević prisetio se najlepšeg trenutka u dugoj i uspešnoj karijeri.

0

U finalu Antverpena, Vavrinka - Mari!

Švajcarski teniser Stan Vavrinka plasirao se u finale turnira u Antverpenu, pošto je pobedio Italijana Janika Sinera sa 6:3, 6:2.  Vraća se: Mari u finalu posle dve i po godine! Nekada prvi teniser sveta, Britanac Endi Mari, posle dve i po godine konačno će igrati u jednom meču za titulu.

0

Filip Krajinović u finalu Stokholma!

Preokret srpskog tenisera protiv Karenja-Buste! Srpski teniser izgubio prvi set, ali ga to nije spriječilo da stigne do pobjede i obezbijedi skok na ATP listi.  Šapovalov protivnik Krajinoviću u finalu.  Kanadski teniser Denis Šapovalov biće protivnik Filipu Krajinoviću u borbi za titulu na ATP turniru u Stokholmu.

0

Došao je i taj dan - Rafa se ženi!

Evo ko sve (ne) dolazi na venčanje. . . ! Teniser i njegova partnerka u vezi su 14 godina, a u subotu staju na ludi kamen. Pogledajte lokaciju i pročitajte ko helikopterom stiže na svadbu!

0

Safin je igrao gren slem finale "cirke" - mrtav pijan!

Neverovatno koliko je bio pijan! "Nikad nisam verovao da bi Safin mogao da igra to finale i naravno da je bilo nemoguće da ga osvoji", rekao je Kelerer.

0

Ovacije za Tipsu: Pokušavate da me rasplačate i uspjeva vam!

Janko Tipsarević rekao je da kada bi mogao da bira kako će završiti karijeru, da bi to sigurno bio način na koji je izgubio u četvrtfinalu Stokholma.  Jankov oproštaj od ATP tura: Osećam se srećno, ponosno, tužno. . .  "Da sam mogao da biram način na koji bih završio karijeru, to bi bilo ovako, da ostavim sve od sebe na terenu. Sećaću se ovog trenutka celoga života", rekao je Tipsarević u intervjuu na terenu.

0

Poljubac za kraj - emotivni oproštaj Janka od ATP-a...

Janko Tipsarević završio je karijeru na ATP turu porazom u četvrtfinalu Stokholma.

0

Stokholm: Gotova karijera, Tipsa izgubio 1/4-finale!

Tipsarević spasao devet meč lopti, pa ispao sa poslednjeg turnira u karijeri! Srpski teniser Janko Tipsarević poražen je od Juičija Sugite u četvrtini finala turnira u Stokholmu.  Budući teniski "penzioner" stao je na korak od polufinala turnira u Stokholmu. Japanac Sugita slavio u "taj brejku" trećeg seta.

0

Moskva: Rubljov prejak za Milojevića u 1/4-finalu!

Ruski teniser Andrej Rubljov savladao je Nikolu Milojevića sa 2:0 u setovima (6:2, 6:3) u četvrtini finala Kupa Kremlja.  Milojević daleko od polufinala, na Čilića ide Rubljov.  Srpski teniser je uz dosta sreće stigao do četvrtfinala turnira u Moskvi, ali u petak uveče je bio inferioran u duelu sa 31. na svetu.

0

"Medvedev je trenutno mnogo bolji teniser od mene!"

Ruski teniser Andrej Rubljov smatra da je njegov zemljak u ovom trenutku mnogo bolji igrač od njega.

0

Federer pričao o penziji i šta bi voleo sa Nadalom...

Švajcarski teniser Rodžer Federer još jednom je bio primoran da odgovori na pitanje o svojoj budućnosti.

0

Krajinović je uradio svoj dio posla, čeka se Tipsa!

Momak iz Sombora bez većih problema savladao Nišioku i plasirao se u polufinale turnira u Stokholmu!